عضویت ورود
یا امام صادق (ع)
1393/10/18 پنجشنبه

این فایل صوتی مشتمل بر مولودی زیبا با صدای مهدی میرداماد که به مناسبت فرارسیدن ولادت امام جعفر صادق علیه السلام در اختیار شما قرار گرفته است. هم اکنون می‌توانید این فایل صوتی کوتاه را دانلود کنید. حجم، کیفیت و فرمت این فایل صوتی برای استفاده در تلفن همراه تنظیم شده است.

یا رسول الله (ص)
1393/10/18 پنجشنبه

این فایل صوتی مشتمل بر مولودی زیبا با صدای مهدی میرداماد که به مناسبت فرارسیدن ولادت پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و سلم، در اختیار شما قرار گرفته است. هم اکنون می‌توانید این فایل صوتی کوتاه را دانلود کنید. حجم، کیفیت و فرمت این فایل صوتی برای استفاده در تلفن همراه تنظیم شده است.

اهمیت نماز
1393/10/13 شنبه

فایل صوتی کوتاه به نام اهمیت نماز مشتمل بر فرازی از سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری در حرم مطهر امام رضا علیه السلام می‌باشد که در آن به اهمیت نماز پرداخته شده است.

گل پژمرده
1393/9/25 سه‌شنبه

این فایل صوتی مشتمل بر مداحی بسیار زیبا با صدای محمود کریمی مربوط به سال 93 می‌باشد که به مناسبت فرا رسیدن رحلت پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و سلم، در اختیار شما قرار گرفته است. هم اکنون می‌توانید این فایل صوتی کوتاه را دانلود کنید.

غربت مدینه
1393/9/25 سه‌شنبه

این فایل صوتی مشتمل بر مداحی بسیار زیبا با صدای سید مهدی میرداماد مربوط به سال 93 می‌باشد که به مناسبت فرا رسیدن شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام، در اختیار شما قرار گرفته است. هم اکنون می‌توانید این فایل صوتی کوتاه را دانلود کنید.

لاله باغ دل من
1393/8/10 شنبه

این فایل صوتی مشتمل بر مداحی بسیار زیبا با صدای محمود کریمی مربوط به سال 93 می‌باشد که به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام، در اختیار شما قرار گرفته است. هم اکنون می‌توانید این فایل صوتی کوتاه را دانلود کنید. حجم، کیفیت و فرمت این فایل صوتی برای استفاده در تلفن همراه تنظیم شده است.

 
12345678910...>>>
 

آخرین عناوین


عکس
فیلم
صوت
رادیو
موبایل
نشریات
[n]
درجه بندی گناه
کاش در کربلا بودم
سرباز شش ماهه
سلام بر محرم
توفیق بی عمل
کارهای بدتر از گناه
گدای نابینا
یا جواد الائمه (ع)
داستان انار
میلاد خورشید (زنگ موبایل)
پنجره فولاد
تو همیشه سلطانی
حاجت (زنگ موبایل)
مولای من